RT TORAX, s.r.o. - Prodejce nových i ojetých automobilů s komplexní nabídkou financování a služeb.
Naši nabídku služeb naleznete na adrese www.rt-torax.cz.

Leasing bez starostí

Zánovní vozy Ostrava

Prověřené a ověřené vozy Morava

Levný leasing vozů

Dlouhodobý pronájem vozů

Nulové navýšení (leasing vozů s nulovým navýšením)

Výhodné financování

Předváděcí vozy Morava

Volkswagen, Škoda, Audi, Seat, VW Ostrava

Prodej Volkswagen, Škoda, Audi, Seat, VW Ostrava

Autorizovaný servis Volkswagen, Škoda, Audi, Seat, VW Ostrava


Leasing bez starostí

Zánovní vozy Ostrava

Prověřené a ověřené vozy Morava

Levný leasing vozů

Dlouhodobý pronájem vozů

Nulové navýšení (leasing vozů s nulovým navýšením)

Výhodné financování

Předváděcí vozy Morava

Volkswagen, Škoda, Audi, Seat, VW Ostrava

Prodej Volkswagen, Škoda, Audi, Seat, VW Ostrava

Autorizovaný servis Volkswagen, Škoda, Audi, Seat, VW Ostrava

www.rt-torax.cz

Činnost sdružení Podkova

Sdružení Podkova

Sdružení Podkova je charitativní nestátní organizace, která pomáhá dětem se zdravotním postižením. Svými akcemi je integruje do společnosti.

Sdružení Podkova pořádá od roku 1992 každoročně dětské vánoční dopoledne pro děti z dětských domovů a sociálních ústavů ze severní Moravy. U dětí má tento pořad velký ohlas, projevují přání i nadále se setkávat se známými osobnostmi. Zúčastňuje se jich každoročně přes 800 dětí. Účinkujícími v těchto pořadech byli např. Bolek Polívka, Jarek Nohavica, Jan Čenský, Ivan Hlas, Sabina Laurinová, Jiří Mádl,Věra Špinarová, Monika Žídková,  Kateřina Stočesová, Ondřej Vetchý, Martin Dejdar, Lucie a Pavel Zedníčkovi, Janek Ledecký, Kamil Střihavka, Martin Zounar, Helena Zeťová, kouzelníci, artisti, klauni, taneční soubory, pantomima, pěvecký sbor a další. V roce 1995 přijal pozvání i místopředseda vlády ČR Ing. Josef Lux. V roce 1996 převzal nad tímto pořadem záštitu ministr kultury ČR Ing. Jaromír Talíř. Pozvání také přijala PhDr. Lenka Štětinová z kanceláře prezidenta republiky ČR. V roce 1998 byl pozván rakouský velvyslanec, ale pro své zaneprázdnění poslal svého zástupce. Každoročně se těchto akcí účastnil Ing. Evžen Tošenovský - jak ve funkci primátora města Ostravy, tak jako hejtman Moravskoslezského kraje.

Od roku 1998 sdružení Podkova pořádá pro děti ze sociálních ústavů,  dětských domovů a děti z pěstounských rodin ze severní Moravy "Sportovně-kulturní dopoledne". V kulturní části vystoupili např. skupina Kabát, Eva Vejmělková, Jana Paulová, Michaela Kuklová, Jiří Pomeje, Richard Müller, silák Zekon, Karel Loprais, psovodi Policie ČR, sokolníci a další. Po skončení kulturní části všechny děti soutěží ve sportovních disciplinách.

Každoročně pořádájí besedy se známými osobnostmi. Některé besedy pořádájí také v nemocnicích. Dosud se jich zúčastnili např. Lenka Filipová, Karel Gott, Lucie Bílá, Marek Eben, Petr Novotný, Jan Čenský, Jiří Lábus, Bolek Polívka,  Ivana Chýlková,  Jan Potměšil, Tereza Brodská, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Jiří Bartoška, Marta Kubišová, Josef Alois Náhlovský,  hokejisté Jaromír Jágr, Martin Straka, Jiří Šlégr, fotbalista Milan Baroš, oštěpař Jan Železný a další osobnosti.

Pravidelně navštěvují s dětmi cirkusová představení spojená s prohlídkou zvěřince a další kulturní, sportovní a společenské akce.

V roce 2003 a 2004 sdružení Podkova zajišťovala v rámci Česko-polských dnů program pro handicapované děti z Ostravy a Katovic.

Sdružení Podkova pořádá poznávací a naučné výlety pro děti z pěstounských rodin a děti ze sociálních ústavů, převozy starých a handicapovaných lidí do zdravotnických zařízení a zajišťuje pro ně nákupy.


Fotogalerie

© Atrix.cz